Agencja interaktywna w Częstochowie

Agencja interaktywna WebAndSEO to kilka lat tradycji i doświadczenia – działamy od 2005 roku – sztab wykwalifikowanych specjalistów, młodych ludzi z ogromnym zapałem i jeszcze większymi umiejętnościami. Od czasu powstania wykonaliśmy projekty dla ponad trzystu Klientów, realizując działania z zakresu marketingu internetowego (reklamę w Internecie), identyfikacji wizualnej firmy oraz marki (projektowanie graficznej logo, logotypów, wizytówek, papieru firmowego etc.) zarówno w Sieci jak i poza nią (poprzez wykonywanie druku reklam, ulotek, wizytówek).

Nasz zespół to zaangażowani, młodzi, doświadczeni i pełni nowych pomysłów ludzie, dzięki czemu każdego klienta traktujemy całkowicie indywidualnie, wykonując dla niego osobne, autorskie i oryginalne projekty. Staramy się doprowadzać każdy z nich do perfekcji i do pełnego zadowolenia naszego klienta. Nie boimy się odpowiedzialności: podejmujemy się wyzwań, jakich unikają inne firmy.

Nasza oferta to między innymi:

  • pozycjonowanie stron www (Google, Bing, Yahoo, nie tylko polskojęzycznych),
  • tworzenie sklepów internetowych,
  • tworzenie stron internetowych – większe projekty jak serwisy firmowe, produktowe, korporacyjne, jak i małe strony wizytówki, portfolio,
  • tworzenie autorskich, dedykowanych aplikacji www wg przedstawionej specyfikacji Klienta,
  • opracowywanie oraz budowanie identyfikacji wizualnej firmy (marki, produktu, usługi), w której skład wchodzi projekt logo (na stronę www, dokumenty firmowe), projekt papieru firmowego, wizytówki, teczki ofertowej, koperty, kalendarze, ulotki
Nie wahaj się – zapraszamy już teraz do skorzystania z naszej oferty i wysłania zapytania ofertowego przez odpowiedni formularz.

Kim jesteśmy?

Nasza firma stawia sobie za cel przede wszystkim wysoką jakość oferowanych usług.
Wieloletni staż umożliwia nam profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Zależy nam na tym, aby każda, nawet najmniejsza firma miała szansę zaistnieć w internecie.
W odróżnieniu od naszej konkurencji podchodzimy do naszych klientów z otwartością. Jesteśmy świadomi tego, że większość naszych kontrahentów nie dysponuje zbyt obszerną wiedzą na temat pozycjonowania i projektowania, dlatego też chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.
Tworzenie stron oraz pozycjonowanie, to nasze pasje, które cały czas rozwijamy. Do klientów podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na wysokim poziomie wykonywanych przez naszą firmę zleceń. Zawsze dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Każda zaprojektowana przez nasz zespół strona www wyróżnia się efektywnością i chwytliwą szatą graficzną.
Wysokiej jakości pracę w 100% indywidualnie dla każdego klienta, itd itd

Czym się zajmujemy?

SEO 99
Web Design 95
Marketing 90
WordPress 85

Poznaj nasz Team

Krzysztof
KrzysztofSEO Expert
Od zawsze fascynowały go nowinki techniczne i sprzęt komputerowy poczynając od Atari, a kończąc na nowoczesnych technologiach. Jest nastawiony na rozwój głównie w dziedzinie hardware.
Marta
MartaGrafik - dusza artysty
Specjalizuję się w dziedzinie grafiki i animacji komputerowej. Zajmuję się budowaniem identyfikacji wizualnej firm, jest to grafika użytkowa 2d.
Andrzej
AndrzejProgramista - właśnie pracuje
Nasz programista, który trzyma pieczę nad kodowaniem. W jednym palcu ma: PHP, Java, mySQL. Zajmuje się tworzeniem stron od podszewki. Także tych opartych o WordPress i Joomla.